VIII. ročník Robo Lego ligy 2022/2023

Pravidla Robo Lego ligy se budou pravděpodobně mírné měnit. Pracovní schůzku máme v lednu 2023. Jak bude vše jasné, bude to zde zveřejněno.

Pořadí škol

PořadíŠkola – SŠBody
1 – 2 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov180
1 – 2 SPŠ Jedovnice180
3Gymnázium Zábřeh70
4OA a JŠ Přerov40
5SPŠ Přerov30
6 – 7 SPŠ a SOU Uničov0
6 – 7 Gymnázium a SPŠ Frenštát pod Radhoštěm0
PořadíŠkola – ZŠBody
ZŠ Sloup170
ZŠ Dolany160
3ZŠ Lutín90
4ZŠ Benešov0

Pořadí jednotlivců

PořadíPořadí SŠPořadí ZŠJménoŠkolaBody
11Jindřich KáňaZŠ Dolany100
21Daniel RajtšlégrSPŠ Jedovnice90
32Ondřej ŠtěpanecZŠ U Stadionu, Uničov80
4 – 52Pavlína PřibáňováGymnázium Zábřeh70
4 – 53Jáchym PernicaZŠ Sloup70
6 – 73Martin ŽivnýSPŠ Jedovnice60
6 – 74František KáňaZŠ Dolany60
8 – 94 – 5Jáchym KoubaGymnázium Jakuba Škody, Přerov50
8 – 94 – 5Jindřich KuklaGymnázium Jakuba Škody, Přerov50
10 – 115 – 6Kamil ČíhalíkZŠ Lutín45
10 – 115 – 6Antonín MikulkaZŠ Lutín45
12 – 156 – 8Antonín PiňosGymnázium Jakuba Škody, Přerov40
12 – 156 – 8Pavel HradilGymnázium Jakuba Škody, Přerov40
12 – 156 – 8Petr KotekOA a JŠ Přerov40
12 – 157Radim VybíhalZŠ Sloup40
16 – 178 – 9Jakub PernicaZŠ Sloup30
16 – 178 – 9Filip SychraZŠ Sloup30
189Martin ŠevčíkSPŠ Jedovnice20
19 – 2010 – 11Hana ŠtěrbováSPŠ Přerov15
19 – 2010 – 11Pavel HýžaSPŠ Přerov15
2112Dominik DaněčekSPŠ Jedovnice10
22 – 2813 – 17Václav TkáčGymnázium a SPŠ Frenštát pod Radhoštěm0
22 – 2813 – 17David MniazgaSPŠ a SOU Uničov0
22 – 2813 – 17Lukáš KučeraSPŠ Jedovnice0
22 – 2813 – 17Michal HradilSPŠ Přerov0
22 – 2813 – 17Milan SeveraSPŠ Přerov0
22 – 2810 – 11Tomáš HorákZŠ Benešov0
22 – 2810 – 11Matěj KaderkaZŠ Benešov0

Robo Trip 2022, 14. 12. 2022, PdF UP Olomouc

PořadíŠkola – SŠSoutěžícíBody
1Gymnázium Jakuba Škody, PřerovJáchym Kouba, Jindřich Kukla100
2SPŠ JedovniceDaniel Rajtšlégr90
3Gymnázium Jakuba Škody, PřerovPavel Hradil, Antonín Piňos80
4Gymnázium ZábřehPavlína Přibáňová70
5SPŠ JedovniceMartin Živný60
7OA a JŠ PřerovPetr Kotek40
8SPŠ PřerovHana Štěrbová, Pavel Hýža30
9SPŠ JedovniceMartin Ševčík20
10SPŠ JedovniceDominik Daněček10
11SPŠ PřerovMilan Severa0
12SPŠ JedovniceLukáš Kučera0
14SPŠ a SOU UničovDavid Mniazga0
Gymnázium a SPŠ Frenštát pod RadhoštěmVáclav Tkáč0
SPŠ PřerovMichal Hradil0
PořadíŠkola – ZŠSoutěžícíBody
1ZŠ DolanyJindřich Káňa100
2ZŠ LutínKamil Číhalík, Antonín Mikulka90
3ZŠ U Stadionu, UničovOndřej Štěpanec80
4ZŠ SloupJáchym Pernica70
5ZŠ DolanyFrantišek Káňa60
6ZŠ SloupRadim Vybíhal40
7ZŠ SloupJakub Pernica30
7ZŠ SloupFilip Sychra30
ZŠ BenešovTomáš Horák, Matěj Kaderka0

Robogames, 1. 2. 2023, UTB Zlín

PořadíŠkolaSoutěžícíBody
1100
290
380
470
560
650
740
830
920
1010
110
120

Robotix 2023, 8. 3. 2023, SPŠ Přerov

PořadíŠkolaSoutěžícíBody
1100
290
380
470
560
650
740
830
920
1010
110
120

JedoBot 2023, 10. 5. 2023, SPŠ Jedovnice

PořadíŠkolaSoutěžícíBody
1100
290
380
470
560
650
740
830
920
1010
110
120