Naše úspěchy

2022

Olomoucká hřebenovka

15. 10. 2022

  • 1. místo – Autonomní roboti ZŠ (Filip Sychra, robot MONTE)
  • 2. místo – Autonomní roboti ZŠ (Radim Vybíhal, robot Vyrabi)
  • 1. místo – Autonomní roboti SŠ (Martin Živný, robot Quentin Tarantulino)
  • 1. místo – Autonomní roboti Open (Tomáš Pernica, Tomáš Vybíhal, robot Krüppel kára)

Tulák po parku

25. 6. 2022

  • 1. místo – Autonomní roboti ZŠ (Radim Vybíhal, robot VybiRa)
  • 3. místo – Autonomní roboti ZŠ (Jakub Pernica, robot Bob)
  • 1. místo – Autonomní roboti SŠ (Martin Živný, robot Tincan verze 12)
  • 2. místo – Autonomní roboti Open (Blanka Vybíhalová, Iveta Pernicová, robot Růženka)
  • 3. místo – Autonomní roboti Open (Tomáš Vybíhal, robot VyTo_03)
  • 2. místo – Přímo řízení roboti ZŠ (Jakub Pernica, robot Robík)

Robo Lego liga – VII. ročník

20. 5. 2022

  • 1. místo v pořadí škol
  • 1-2. místo pořadí jednotlivců (Daniel Rajtšlégr)
  • 3. místo pořadí jednotlivců (Martin Živný)

JedoBot 2022 (Jedovnice)

10. 5. 2022

  • 1. místo – Sledovač čáry Lego SŠ (Daniel Rajtšlégr, robot M0L3)
  • 3. místo – Sledovač čáry Lego SŠ (Martin Živný, robot Arizona)
  • 1. místo – Robo Káry SŠ+VŠ (Tomáš Pernica, robot TPEV3RC)
  • 2. místo – Lego SUMO SŠ+VŠ (Jan Špaček, robot Vímjá)

Olomoucké RoboKáry (Olomouc)

19. 3. 2022

  • 1. místo – Autonomní roboti Lego ZŠ (Oliver Horský, robot Sla3r)
  • 2. místo – Autonomní roboti Lego ZŠ (Jáchym Pernica, robot Kratoslav)
  • 3. místo – Autonomní roboti Lego ZŠ (Šimon Štrajt, Radim Vybíhal, robot ŠimRad)
  • 1. místo – Autonomní roboti Lego Open + SŠ (Tomáš Vybíhal, robot VyTo_03)
  • 2. místo – Autonomní roboti Lego Open + SŠ (Tomáš Pernica, robot Perníček)
  • 2. místo – Přímo řízení roboti (Oliver Horský, robot Sla3r)
  • 2. místo – Přímo řízení roboti XXL (Martin Živný, robot BOB 2)
  • 3. místo – Přímo řízení roboti XXL (Tomáš, Jakub a Jáchym Pernicovi, robot Robík)

Robotix 2022 (online)

1. 1. 2022

  • 1. místo – Sledovač čáry procesor SŠ (Martin Živný, robot MaZi)
  • 2. místo – Sledovač čáry Lego veřejnost (Tomáš Vybíhal, robot VyTo_01)
  • 3. místo – Sledovač čáry Lego veřejnost (Tomáš Vybíhal, robot VyTo_02)
  • 4. místo – Sledovač čáry Lego ZŠ (Jáchym Pernica a Milan Dvořáček, robot JaMi)

2021

RoboTrip 2021 – Oslavy Slunovratu (online)

6. 12. 2021

  • 1. místo – Čárové bludiště (Martin Živný, robot Alabama)
  • 1. místo – Stopař s překážkou – SŠ – ostatní roboti (Martin Živný, robot Alabama)
  • 2. místo – Stopař s překážkou – SŠ – Lego (Martin Živný , robot Mississippi)
  • 3. místo – Stopař s překážkou – SŠ – Lego (Daniel Rajtšlégr, robot Upíří princ)
  • 4. místo – Stopař s překážkou – SŠ – Lego (Mates Kreutzer, robot FuryBot)
  • 4. místo – Stopař s překážkou – ZŠ – Lego (Filip Sychra, robot Spasitel)
  • 1. místo – Sledovač čáry Lego veřejnost (Tomáš Vybíhal, robot VyTo)

Olomoucká hřebenovka (Olomouc)

23. 10. 2021

  • 1. místo – Přímo řízení roboti ZŠ (Jakub Pernica, robot Pérák)
  • 2. místo – Přímo řízení roboti ZŠ (Radim Vybíhal, robot Hrav)
  • 2. místo – Přímo řízení roboti Open (Martin Živný, robot BOB)
  • 3. místo – Přímo řízení roboti Open (Tomáš Vybíhal, robot VyTo)
  • 3. místo – Autonomní roboti SŠ (Martin Živný, robot Mach)
  • 2. místo – Autonomní roboti Open (Tomáš Pernica, robot Slepec) 
  • 3. místo – Autonomní roboti Open (Tomáš Vybíhal, robot Šebestová)

Robo Lego liga – VI. ročník

23. 9. 2021

  • 1. místo v pořadí škol
  • 2-3. místo pořadí jednotlivců (Antonín Hrazdíra a Martin Živný)

JedoBot 2021 (Jedovnice)

23. 9. 2021

  • 1. místo – Sledovače Lego SŠ (Antonín Hrazdíra, robot DA-Bot)

RoboTrip – Tulák po parku 2021 (Olomouc)

19. 6. 2021

  • 1. místo – Přímo řízení roboti ZŠ (Jáchym a Iveta Pernicovi, robot Lojza)
  • 3. místo – Přímo řízení roboti ZŠ (Kamila a Blanka Vybíhalovi, robot Jiřičky)
  • 2. místo – Autonomní roboti Open (Tomáš Vybíhal, robot VysaTo)
  • 3. místo – Autonomní roboti ZŠ (Radim Vybíhal, robot Karel)
  • 4. místo – Autonomní roboti ZŠ (Jakub a Jáchym Pernicovi, robot Pepa)

RoboTrip 2020 (online)

27. 1. 2021

  • 1. místo – Sledovače Lego SŠ (Martin Živný)
  • 3. místo – Sledovače Lego SŠ (Tomáš Vinkler) 
  • 1. místo – Sledovače Lego Open  (Tomáš Vybíhal)
  • 3. místo – Sledovače Procesor Open (Tomáš Vybíhal)

2020

Robo Lego liga – V. ročník

25. 6. 2020

  • 1. místo pořadí jednotlivců (Martin Živný)
  • 2. místo v pořadí škol 

JedoBot 2020 (Jedovnice)

25. 6. 2020

  • 1. místo – Sledovač čáry Lego (Martin Živný)
  • 2. místo – Sledovač čáry Lego (Jan Špaček)
  • 2. místo – Mini SUMO (Antonín Filipi)

TechnoLab RoboTrip – Virtual Challenge 3 (korespondenčně)

17. 5. 2020

  • 1. místo – Zahradník v bludišti (Jakub Jelínek)
  • 2. místo – Zahradník v bludišti (Jan Bezděk)
  • 3. místo – Zahradník v bludišti (Roman Vintr)

TechnoLab RoboTrip – Virtual Challenge 1 (korespondenčně)

19. 4. 2020

  • 1. místo – Stopař (Ondřej Juračka)
  • 2. místo – Stopař (Ondřej Juračka)
  • 3. místo – Stopař (Michael Janeček, Dalibor Káňa, Jakub Kosík) 

Robotix 2020 (Přerov)

22. 1. 2020

  • 3. místo – Sledovače Lego SŠ (Martin Živný)
  • 1. místo – Sumo Lego veřejnost (Tomáš Vybíhal)

2019

RoboTrip 2019 (Olomouc)

11. 12. 2019

  • 3. místo – Sumo Lego (Tomáš Vinkler)

Robo Lego liga – IV. ročník

10. 5. 2019

  • 2. místo pořadí jednotlivců (Jan Špaček)
  • 3. místo v pořadí škol

JedoBot 2019 (Jedovnice)

10. 5. 2019

  • 1. místo – Mini SUMO (Tomáš Vinkler)
  • 2. místo – Mini SUMO (Jan Kratochvíl)
  • 3. místo – Mini SUMO (Jan Špaček)

Robotix 2019 (Přerov)

22. 1. 2019

  • 3. místo – sledovače Lego SŠ (Jan Špaček)

2018

Robo Lego liga – III. ročník

10. 5. 2018

  • 1. místo v pořadí škol
  • 1. místo pořadí jednotlivců (Jan Špaček)
  • 2. místo pořadí jednotlivců (Jan Kratochvíl) 

Hranické robotování (Hranice na Moravě)

20. 3. 2018

  • 2. místo – sledovače Lego SŠ (David Greguš)

Robotic Tournament (Rybnik, Polsko)

17. 3. 2018

  • 1. místo – Freestyle (Jan Kratochvíl, Jiří Kalvoda)
  • 2. místo – MiniSumo for lego (Jan Špaček, David Greguš)

Robotiáda (Brno)

16. 2. 2018

  • 1. místo – Freestyle (Jan Kratochvíl, Jiří Kalvoda)
  • 4. místo – Autonomní medvěd SŠ (Jan Kratochvíl, Jiří Kalvoda)

Robotix (Přerov)

31. 1. 2018

  • 1. místo – SUMO Lego ZŠ (Antonín Hrazdíra)
  • 3. místo – SUMO Lego SŠ (David Greguš)

2017

Robosoutěž (Praha)

22. 11. 2017

  • Vítěz 2. předkola
  • Nominace na cenu za design robota

RoboTrip (Uničov)

7. 12. 2017

  • 1. místo – Lego Sumo SŠ (Jan Špaček)
  • 2. místo – Lego Sumo ZŠ (Richard Nečas, Antonín Hrazdíra)
  • 2. místo – Konstruktér (Jan Kratochvíl, Jiří Kalvoda) 

Robotický den (Praha)

24. – 25. 6. 2017

  • 1. místo – Freestyle creativity prize (tým ShortTimers Blansko – Jan a Jakub Kratochvílovi, Jiří Kalvoda)
  • 1. místo – Puck Collect KIT (tým ShortTimers Blansko)
  • 1. místo – Bear Rescue (tým ShortTimers Blansko)
  • 1. místo – Bear Rescue KIT (tým ShortTimers Blansko)
  • 1. a 3. místo – Minisumo KIT (tým ShortTimers Blansko)
  • 3. místo – Puck Collect (tým ShortTimers Blansko)

Práce v SolidCAMu (Dobruška)

16. 2. 2017

  • 2. místo (Hynek Černý)

2016

RoboTrip (Uničov)

8. 12. 2016

  • 2. místo – Sumo (tým ViMa, Marek Vintr)
  • 3-5. místo – Konstruktér (tým KraVin, Marek Vintr, Jan Kratochvíl)

2015

RoboTrip (Uničov)

10. 12. 2015

  • 2. místo – Stopař Lego – Open (tým VyTo, Tomáš Vybíhal)

2014

Robotická fidlovačka (Zlín)

24. 4. 2014

  • 3. místo – SŠ Lego (Zdenek Lehký)
  • 2. místo – PP-KC (Miroslav Nečas)

RoboTrip (Uničov)

10. 12. 2014

  • 2. místo Stopař – Easy – SŠ Lego (tým LeZde, Zdenek Lehký)
  • 3. místo Stopař – Easy – SŠ Lego (tým MuRo, Roman Musil)
  • 1. místo Stopař – Easy – Open Lego (tým VyTo, Tomáš Vybíhal)

2013

Merkur perFEKT Challenge (Brno)

26. 11. 2013

  • 2. místo – Samohybný pásovec s dálkovým rádiovým ovládáním (tým AlToVáPa – Aleš Musil, Tomáš Kolmačka, Václav Gryc, Pavel Šindelka)